Scuola lombarda sec.XVII "Santo" olio su
Scuola lombarda sec.XVII "Santo" olio su tavola
cm. 44x54
cm. 44x54
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €500 - €550
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping