GRÜNE TARA Tibet, 18./19.Jh. Bronze. H. 34,5 cm.
GRÜNE TARA Tibet, 18./19.Jh. Bronze. H. 34,5 cm. Part. min. besch., min. best., Dellen.
- 30%
Estimate €1,200 - €2,400
Item located in Düsseldorf, deOffers In-House Shipping