Lampada in cristallo e bronzo dorato
Lampada in cristallo e bronzo dorato sec.XX
h.cm.42
h.cm.42
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €100 - €150
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping