Credenzina Luigi Filippo lastronata in piuma di
Credenzina Luigi Filippo lastronata in piuma di mogano, sec.XIX
cm. 76x45 h. 80
cm. 76x45 h. 80
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €100 - €150
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping