Quattro placche Luigi Filippo in bronzo dorato,
Quattro placche Luigi Filippo in bronzo dorato, sec.XIX
cm.15x24
cm.15x24
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €50 - €60
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping