Pendule En Bronze Doré Et Patiné Figurant Napoléon À Cheval, 19e Siècle - Apr 23, 2024 | Bonhams In Chaussée De Charleroi

Pendule en bronze doré et patiné Figurant Napoléon à cheval, 19e siècle

item-175568652=1
Pendule en bronze doré et patiné

Figurant Napoléon à cheval, 19e siècle

Mouvement à revoir.
Manque la clé et le balancier.

Een verguld en gepatineerd bronzen klok met een afbeelding van Napoleon te paard, 19e eeuw.
Gangwerk te reviseren.
De sleutel en slinger ontbreken.

A gilt and patinated bronze clock depicting Napoleon on horseback, 19th century.
Movement to be revised.
The key and pendulum are missing.

H.45 cm L.28,5 cm P.10 cm
  • 28% up to €40,000.00
  • 27% up to €800,000.00
  • 21% above €800,000.00

Estimate €600 - €800
Starting Price €480

Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, be

Bonhams

Bonhams

London, United Kingdom12,164 Followers