Pendule en bronze doré et patiné Figurant Napoléon à cheval, 19e siècle
Pendule en bronze doré et patiné
Figurant Napoléon à cheval, 19e siècle
Mouvement à revoir.
Manque la clé et le balancier.
Een verguld en gepatineerd bronzen klok met een afbeelding van Napoleon te paard, 19e eeuw.
Gangwerk te reviseren.
De sleutel en slinger ontbreken.
A gilt and patinated bronze clock depicting Napoleon on horseback, 19th century.
Movement to be revised.
The key and pendulum are missing.
H.45 cm L.28,5 cm P.10 cm
Mouvement à revoir.
Gangwerk te reviseren.
Movement to be revised.
H.45 cm L.28,5 cm P.10 cm
- 28% up to €40,000.00
- 27% up to €800,000.00
- 21% above €800,000.00
Estimate €600 - €800
Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, beSee Policy for Shipping