HUBERT SARTON (1748-1828), Pendule portique à sonnerie des heures et demie en bronze et laiton, circa 1800
Cadran émaillé.
Sur une base en marbre noir.
Lourd balancier.
Mouvement à revoir.
HUBERT SARTON (1748-1828), Portiekklok met anderhalf uurslag in brons en messing, circa 1800.
Geëmailleerde wijzerplaat.
Op een zwart marmeren voet.
Zwaar balanswiel.
Uurwerk te reviseren.
HUBERT SARTON (1748-1828), Portico clock striking the hour and a half in bronze and brass, circa 1800.
Enamelled dial.
On a black marble base.
Heavy balance wheel.
Movement to be revised.
H.53 cm L.28 cm P.12 cm
Footnotes:
Provenance : Galerie Jacques Nève.
Cadran émaillé.
Sur une base en marbre noir.
Lourd balancier.
Mouvement à revoir.
Geëmailleerde wijzerplaat.
Op een zwart marmeren voet.
Zwaar balanswiel.
Uurwerk te reviseren.
Enamelled dial.
On a black marble base.
Heavy balance wheel.
Movement to be revised.
H.53 cm L.28 cm P.12 cm
Footnotes:
- 28% up to €40,000.00
- 27% up to €800,000.00
- 21% above €800,000.00
Estimate €6,000 - €8,000
Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, beSee Policy for Shipping