Ribalta Luigi XV lastronata in radica, Lombardia
Ribalta Luigi XV lastronata in radica, Lombardia metàsec.XVIII
cm.140x68xh.129, restauri
cm.140x68xh.129, restauri
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €15,000 - €16,500
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping