Meyer, Johann Jakob (Meilen 1787–1858 Zürich) "Vue
Meyer, Johann Jakob
(Meilen 1787–1858 Zürich)
"Vue prise près de l'auberge du Corbeau à Zurich". Kol. Umrissradierung, 1817. 32,7x45,7 cm. Gerahmt.
(Meilen 1787–1858 Zürich)
- 23%
Estimate CHF 700 - CHF 1,000
Item located in Zurich, chSee Policy for Shipping