Scuola bolognese del XVII secolo, San Paolo
olio su tela, cm 63,5x53
- 35% up to €2,000.00
- 30% up to €200,000.00
- 25% above €200,000.00
Estimate €3,000 - €4,000
Item located in Genova, GE, itSee Policy for Shipping