PAAR DREIFLAMMIGE LEUCHTER, 830/ooo, H 23, Füße
PAAR DREIFLAMMIGE LEUCHTER, 830/ooo, H 23, Füße beschwert, min.besch., DEUTSCH, 20.Jh.
- 27%
Estimate €160 - €480
Item located in Bonn, deOffers In-House Shipping