Satiro, bronzo a patina scura,
Satiro, bronzo a patina scura, sec.XVIII
h.cm.13
h.cm.13
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €1,000 - €1,100
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping