Civetta in ceramica policroma, Caltagirone
Civetta in ceramica policroma, Caltagirone sec.XVII
h.cm.40, piccoli restauri
h.cm.40, piccoli restauri
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €1,000 - €1,100
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping