Grande mortaio in bronzo dorato con manici,
Grande mortaio in bronzo dorato con manici, sec.XVIII
diam.cm.30xh.30
diam.cm.30xh.30
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €100 - €150
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping