Cristo, scultura in bronzo dorato, Toscana
Cristo, scultura in bronzo dorato, Toscana sec.XVI
h.cm.32
h.cm.32
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €2,000 - €2,300
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping