Paire de cassolettes en marbre et bronze doré. Style Louis XVI, 19e siècle
A décor de têtes de bélier et de guirlandes de fleurs.
Paar marmeren en verguld bronzen cassoletten. Lodewijk XVI stijl 19e eeuw.
Pair of marble and gilt bronze cassolettes. Louis XVI style 19th century.
H.35,5 cm
H.35,5 cm
- 28% up to €40,000.00
- 27% up to €800,000.00
- 21% above €800,000.00
Estimate €300 - €400
Item located in Brussels, Chaussée de Charleroi, beSee Policy for Shipping