"San Giuseppe ed il Bambino" olio su vetro,
"San Giuseppe ed il Bambino" olio su vetro, sec.XVIII
cm. 27x33
cm. 27x33
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €50 - €60
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping