olio su tela raff.Cristo sec.XVII cm. 41x32,5
olio su tela raff.Cristo sec.XVII
cm. 41x32,5
cm. 41x32,5
- 29%
Estimate €800 - €900
Item located in San Remo (IM), italy, itSee Policy for Shipping