Zurich, Switzerland
A145 Asian Art,Antiquities,Jewelry & Watches
Lot Number: Lowest
1021: Mahakala Tibetochinesisch, 18./19.Jh. FeuervergoldeteEst. CHF 4,000-CHF 6,000
1022: Grüne Tara Tibetochinesisch, 18./19.Jh. FeuervergoldeteEst. CHF 2,000-CHF 3,000