Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzEen bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. JapaEen bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. ChinaEen Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met voEen set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse lanEen zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt Steany. Frankrijk, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij eenEen set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij een kooi, gemerkt aan onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. CEen collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde dEen Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large neoclassical patinated bronze pedestal with bronze vase with winding handles and a€1,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA 20th century 3-piece Italian imperial gilt bronze and white marble fireplace garniture, decorated€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCharles CATTEAU vase with stylised naturalistic decor of flowers, and leaves of East Indian cherry€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCharles CATTEAU vase with stylised naturalistic decor of flowers, and leaves with glossy crackled€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection LIMOGES St Martial porcelain with bronze and brass fittings decorated with gold€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge Charles dix mantel clock , 19th century, black marble with ormolu decorations and seated lady€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLouis Auguste (1855-1919) and Hippolyte Francois Moreau (1857-1930), gilt bronze statue of a woman€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge fire-gilt bronze sculpture of a young woman with 4 children on white marble plinth, after€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA cylindrical Japanese umbrella stand of celadon green porcelain decorated with a multi-coloured€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisDimitri CHIPARUS (1886-1947), bronze sculpture of a dancer, signed, posthumous edition€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA Victorian three-piece room divider with a collage of mounted prints on each panel along both€600
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA devotional statue in ivory depicting the crowned Mary with the crowned Child Jesus next to her,€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA superb chinoiserie tea caddy, decorated in polychrome enamels and gold to depict precious objects,€100
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of ormolu Roccoco candlesticks with arms shaped like swaying flower stems with a flower as€300
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of figural candlesticks, partly gilt and dark patinated bronze with fluted columnar base,€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCarl Theodor WEGENER (1862-1935), bronze sculpture of a fencer, signed and dated 1920€140