Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. ChinaEen Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzEen bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstEen Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstellende een veldslag. Gestempeld a.d. onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set aardewerk Nanking vazen gedecoreerd met krijgers.Een set aardewerk Nanking vazen gedecoreerd met krijgers.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China,Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. CEen collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. JapaEen bronzen wierookbrander gedecoreerd met foo-honden. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China,Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antEen set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antiquiteiten. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tusseEen porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tussen floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
4 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
2 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
Jun 14DuMouchellesBook - Cadillac Hotel (Detroit, Michigan) Multi Signed Autograph Book "Prominent Guests I Have Met"$2,000
4 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsA pair of Chinese famille rose 'Battle Scene' Nanking ware vases, late 19thC, H 46 cm€150
Jun 08Potter & Potter AuctionsBEKKER, Balthasar. De Betovelde Weereld, zynde een Grondig ...$150(1 bid)
Jun 07AUTOMOBILIA LADENBURG AUCTIONMERCEDES BENZ racing poster (small-format DinA4), "En weer behaalt Mercedes-Benz met de Zilveren€100
4 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsA pair of Chinese famille rose Nanking stoneware vases, 19thC, H 43,5 cm - and a famille rose€200
4 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsA Chinese blue and white 'Dragons amongst Peonies' Nanking stoneware vase, 19thC, H 51,5 cm€240
1 day LeftMynt AuctionsBilly Crystal & Meg Ryan Signed When Harry Met Sally Framed Display Beckett COA$10