Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuEen porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antEen set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antiquiteiten. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecorEen porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecor met pagode en pijnboom. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling meEen porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eindEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuEen porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen klapmutskom met floraaldecor. China, Wanli.Een porseleinen klapmutskom met floraaldecor. China, Wanli.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met erotische voorstelling. China, einEen porseleinen bord met erotische voorstelling. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.Een porseleinen theepot met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
2 hrs LeftCarlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
1 day LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
3 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.A Painting about The Lamp Seller of Bagdad with Wood Stand$20(2 bids)
3 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Pair of Cast Iron Bookends President George Washington Portrait$10
3 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Etain Art Tin Dog Figurine Voor Rik Terrier Mark$30(3 bids)
3 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Group of 12 Antique Early 20th Century Cloisonne Coasters$10(1 bid)
3 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Danish Rio Rosewood Box with Silver Maersk Line Boat Inlaid$10(1 bid)
3 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Burmese Lacquered and Gilded Sacred Goose Hintha Betel Box$10
3 days LeftChina Luban Art & Antique, Inc.Iridescent Green Lauren Art Glass Vase with Fish Waves$10(1 bid)