Sold2022Een porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling meEen porseleinen gehoekte kop en schotel met vakverdeling met lange lijs bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decEen st van vijf porseleinen kop en schotel met verguld decor. KPM, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landEen lot porselein bestaande uit een kop en schotel met landschaps decor en een schoteltje met floraal decor in vakverdeling. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige koEen set porseleinen kop en schotels met klapmuts vormige kopjes. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor.Een set van 6 porseleinen kop en schotels met Kanton decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. ChinaEen porseleinen schotel met pagode en pijnboom decor. China Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. ChinEen porseleinen schotel met pioenroos en bamboe decor. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotEen set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecorEen porseleinen 8-kantige diepe schotel met landschapsdecor met pagode en pijnboom. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gEen porseleinen schotel met paradijsvogels-op-rots decor, gemerkt met zegelmerk. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•sEen porseleinen schotel met floraal decor gemerkt met tao•stisch symbool. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuEen porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eindEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemEen porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedeTwee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedecoreerd met twee figuren in interieur. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landEen porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landschap-met-hek decor. China, Yongzheng. .See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA French three-piece mantelpiece with mantel clock in gilt bronze decorated with young girl and€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA baroque-style gilt wood mirror decorated with a cherub and floral design€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA five-piece Delft blue-and-white cabinet set with a landscape and floral decoration, 18th/19th€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of ormolu Roccoco candlesticks with arms shaped like swaying flower stems with a flower as€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of Sevrès-style cobalt blue coupes decorated with hand-painted medallions depicting romantic€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large neoclassical patinated bronze pedestal with bronze vase with winding handles and a€1,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisArthur Waagen (1869 - 1910), sculpture of a blacksmith with hammer and anvil, signed€160
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA three-piece clock set of gilt brass and brownish-red porcelain with multi-coloured floral decors€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge Italian majolica lidded vase with medallion of madonna and child on a blue fond decorated with€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA superb chinoiserie tea caddy, decorated in polychrome enamels and gold to depict precious objects,€100
Jun 16Maison Jules VeilinghuisFélicien ROPS (1833-1898), colour set ‘Confidence’ after a drawing by Rops in 1912, with stamp€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisSculpted oak counter decorated with medallions, garlands and ionic columns, circa 1940 and a fine€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large 19th-century French ormolu mantle clock surmounted by a cherub, decorated with satyr,€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA devotional statue in ivory depicting the crowned Mary with the crowned Child Jesus next to her,€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisMeissen-style porcelain fireplace garniture, richly decorated with flowers and seated figures,€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLarge old porcelain French Empire-style flower pot, decorated with 3 rams heads and gold decor€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of figural candlesticks, partly gilt and dark patinated bronze with fluted columnar base,€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA 20th century 3-piece Italian imperial gilt bronze and white marble fireplace garniture, decorated€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA cylindrical Japanese umbrella stand of celadon green porcelain decorated with a multi-coloured€200
Jun 16Maison Jules VeilinghuisLouis Auguste (1855-1919) and Hippolyte Francois Moreau (1857-1930), gilt bronze statue of a woman€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisFrench ormolu and white marble mantle clock surmounted by a reclining figure on a stepped marble€400