Sold2022Een Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. ChinaEen Nanking aardewerk vaas gedecoreerd met krijgers. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set aardewerk Nanking vazen gedecoreerd met krijgers.Een set aardewerk Nanking vazen gedecoreerd met krijgers.See Sold Price
Sold2022Een Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstEen Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstellende een veldslag. Gestempeld a.d. onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzEen bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.Een bronzen vaas gedecoreerd met foo-dogs. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Charles Catteau voor Boch Freres Keramis. Een aardewerk artCharles Catteau voor Boch Freres Keramis. Een aardewerk art decor vaas met floraal decor.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.Een swatow kom gedecoreerd met dieren. China, Ming.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China,Een Nanking craquele dekselvaas met landschap decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China,Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. CEen collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antEen set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antiquiteiten. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decEen porseleinen vaas met blauw fond en vergulde bloemen decoratie. China, Republiekperiode.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balusEen grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balustervormige hals. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large neoclassical patinated bronze pedestal with bronze vase with winding handles and a€1,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA 20th century 3-piece Italian imperial gilt bronze and white marble fireplace garniture, decorated€400
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
3 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA large 19th-century French ormolu mantle clock surmounted by a cherub, decorated with satyr,€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisPair of figural candlesticks, partly gilt and dark patinated bronze with fluted columnar base,€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisWillem DOLPHIJN (1935-2016), oil on panel Still life with Namur and Chinese pottery, signed and€800
Jun 16Maison Jules VeilinghuisFélicien ROPS (1833-1898), colour set ‘Confidence’ after a drawing by Rops in 1912, with stamp€800
Jun 15Bazaar of Persia5 block set China. Chinese Republic. 1947 Return of Government to Nanking.MNH$80
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA devotional statue in ivory depicting the crowned Mary with the crowned Child Jesus next to her,€400