Sold2022Een collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. CEen collectie inktstenen gedecoreerd met diverse figuren. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse lanEen zes persoons koffie servies gedecoreerd met diverse landschappen, gemerkt Steany. Frankrijk, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaroEen lot bestaande uit twee Art Deco aardewerk figuren waaronder een vaasje gedecoreerd met kikkers en een kikker. Circa 1920.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. CEen lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen 8-kantige onderschotel voor een terinne metEen porseleinen 8-kantige onderschotel voor een terinne met figuren-in-landschap decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzEen bronzen vaas gedecoreerd met vogels, gemerkt aan onderzijde. Japan, einde Meji periode.See Sold Price
Sold2022Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakkEen gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China,Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde enEen porseleinen Cantonese kom met figuren op buitenzijde en met tekst op de bodem: H.J. van Speijk, 5 februari 1831 (of toch liever niet de lucht in), China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antEen set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antiquiteiten. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin.Een porseleinen cachepot met decor van figuren in een tuin. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met voEen set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. CEen bronzen opengewerkte Bitong brushpot met drakendecor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvoEen set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvogels in landschap. Japan, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. CEen lot van vijf porseleinen padborden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vieEen stel porseleinen Manderijn kommen met decoratie van vier figuren in landschap. China, Qianlong.See Sold Price
4 days LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
Jun 14DuMouchellesBook - Cadillac Hotel (Detroit, Michigan) Multi Signed Autograph Book "Prominent Guests I Have Met"$2,000