Sold2022Een set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvoEen set zeer grote porseleinen vazen gedecoreerd met roofvogels in landschap. Japan, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met voEen set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. CEen set porseleinen balustervazen gedecoreerd met draken. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antEen set porseleinen borden gedecoreerd met onder andere antiquiteiten. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figEen grote porseleinen kraagvaas gedecoreerd met diverse figuren in een tuin. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set aardewerk Nanking vazen gedecoreerd met krijgers.Een set aardewerk Nanking vazen gedecoreerd met krijgers.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen schotels met floraal decor. China, QianEen set porseleinen schotels met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerktEen set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eindEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. ChinEen set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, YongzEen set porseleinen bordjes met 4-hanen decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeEen set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, QianglEen set porseleinen borden met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eEen grote porseleinen schotel met Imari decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteitEen set diepe porseleinen bordjes met decor van antiquiteiten in perken in de buitenrand. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van twee porseleinen borden met melk en bloed decorEen set van twee porseleinen borden met melk en bloed decor figuren in landschappen. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen gemberpotten met double happinEen set van drie porseleinen gemberpotten met double happiness symbool. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
4 days LeftCarlo Bonte AuctionsRoger Raveel (1921-2013), 'Een hand met een groene reflectie', 1977, acrylic on paper on canvas 57 x€6,000
15 hrs LeftAuction Plus, Inc.Large 19th C. KPM 'Een Tegel Met Voorstelling Van Ruth' Porcelain Plaque Signed By R Dittrich$8,000
2 days LeftMorgan AuctionsKatharine Hepburn, Spencer Tracy, "Guess Whos Coming to Dinner" Photo Print$150
May 31Aalders AuctionsExtremely Rare and Important Set of Four 17th Century East India Orissa Royal Throne Legs,A$2,000
Jun 02Schilb Antiquarian Rare Books1896 Life of Samuel Johnson by James Boswell English Biography Birrell 6v Set$105(2 bids)
26 mins LeftKey Date CoinsDECADENCE Sterling Silver mm Oval Channel Set Cubic Zirconia Ring size 7$25
5 days LeftCarlo Bonte AuctionsAn 18thC Dutch moralizing painted and carved panel depicting the bible story of Leviticus 24:14 130€400
6 days LeftNY Elizabeth ILLUSTRATED ANCIENT ROMAN CHURCH HISTORY FRANCE ITALY GERMANY SWITZERLAND 1700$50
6 days LeftThe Rug LifeCLAUDE MONET (1840-1926) LITHOGRAPH TITLED HOUSES ON THE ACHTERZAAN, 18IN x 22IN (46cm x 56cm)$100
2 days LeftGolden Gate AuctioneerTug McGraw & Jerry Grote Signed New York Mets 16x20 Photo Inscribed 1969 WSC PSA$320
2 days LeftCaff's Collectibles1993 Classic Best Jason Isringhausen RC + Pittsfield Mets Minor League Team Set$1
2 days LeftCaff's Collectibles1994 Fleer Procards Binghamton Mets Edgardo Alfonzo Minor Team Set Sealed$1
2 days LeftCaff's Collectibles1977 Nolan Ryan New York Mets Angles Sportscaster Baseball Card Lot 02-18 and 23-04 Near Mint$5