Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Doucai kom, gemerkt Guagnxu. China, 20eEen porseleinen Doucai kom, gemerkt Guagnxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochrome porseleinen kom, gemerkt Qianlong. China, 2Een monochrome porseleinen kom, gemerkt Qianlong. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China,Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt KangxiEen set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt Kangxi. China, Tweede helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij eenEen set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij een kooi, gemerkt aan onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen hoedendoos met Famile Noir decor. China, 20Een porseleinen hoedendoos met Famile Noir decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen clown buste, Gemerkt Lladr—. Spanje, eind 2Een porseleinen clown buste, Gemerkt Lladr—. Spanje, eind 20e eeuw,See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerktEen set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. ChinEen set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen snuff bottle met Famile Rose decor. China,Een porseleinen snuff bottle met Famile Rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decorEen porseleinen gemberpotje met Famille Verte floraal decor met karaktertekend op de deksel. China,, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met lEen porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met landschappen. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauweEen porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden, decor Inalterable.Gemerkt ChrisEen set porseleinen borden, decor Inalterable.Gemerkt Christofle, Frankrijk eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balusEen grote gebuikte porseleinen Celadon vaas met hoge balustervormige hals. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
May 23Mynt Auctions1928 Manila Philippines First Flight Airmail Cover To Hong Kong China Far East$410
Jun 15Bazaar of PersiaChina, British Post Office Stamp 1922, George V, Hong Kong Overprinted "China". used$80
15 hrs LeftMynt Auctions1902 Shanghai China Stationery Hong Kong Postcard Cover To Calcutta India$610
2 days LeftCastle Valley Art Gallery Inc. Blue and white Kowloon bead pattern plate during the Guangxu period of the Qing Dynasty, China$300
Jun 15Bazaar of PersiaLot 1941-1945 China Shanghai Yongning jiao/cent yuan/Hong Kong martyrs Wartime stamp MNH$40
Jun 15Bazaar of PersiaLot Block 1941-1945 China Shanghai Yongning jiao/cent yuan/Hong Kong martyrs Wartime stamp MNH$100
May 23Summer AuctionA perfect pair of cloisonné 'cloud and unicorn' patterned vases$7,000(6 bids)