Sold2022Een porseleinen Doucai kom, gemerkt Guagnxu. China, 20eEen porseleinen Doucai kom, gemerkt Guagnxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochrome porseleinen kom, gemerkt Qianlong. China, 2Een monochrome porseleinen kom, gemerkt Qianlong. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt KangxiEen set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt Kangxi. China, Tweede helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij eenEen set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij een kooi, gemerkt aan onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 2Een porseleinen dekselvaas gedecoreerd met vogels. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen hoedendoos met Famile Noir decor. China, 20Een porseleinen hoedendoos met Famile Noir decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen clown buste, Gemerkt Lladr—. Spanje, eind 2Een porseleinen clown buste, Gemerkt Lladr—. Spanje, eind 20e eeuw,See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauweEen porseleinen schoudervaas met prunus decoratie op blauwe achtergrond. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen iEen porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen insecten. Met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden, decor Inalterable.Gemerkt ChrisEen set porseleinen borden, decor Inalterable.Gemerkt Christofle, Frankrijk eind 20e eeuw.See Sold Price