Sold2022Een porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met lEen porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met landschappen. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose kom met floraal decor z.g. LowEen porseleinen Famille Rose kom met floraal decor z.g. Lowestoft decor. China,Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord 8-kantig Famille Rose met riviergezichEen porseleinen bord 8-kantig Famille Rose met riviergezicht decoratie. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model meEen porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model met floraal decor waartussen pauwen. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met landschap met visser decor.Een porseleinen dekselvaas met landschap met visser decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas gecontourneerd model met landschEen porseleinen dekselvaas gecontourneerd model met landschap-met-visser decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemEen porseleinen dekselvaas met floraal in vakverdeling, gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met florEen porseleinen dekselvaas met 2 oren bij de hals, met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedeTwee porseleinen Famille Rose kop en schotels met oor, gedecoreerd met twee figuren in interieur. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perEen porseleinen dekselvaas met floraal decor op rots in perken. Gemerkt met artemisia blad. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. ChinaEen porseleinen dekselvaas met floraal decor bij hek. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19eEen porseleinen dekselvaas met Imari decor. Japan, eind 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, QianloEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Jun 13DuMouchellesChinese Famille Rose Medallion Export Porcelain Vases, Plates, Box & Tray, Ca. 18/19th C., H 1.5" W$70(1 bid)
Jun 13DuMouchellesChinese Rose Canton & Famille Rose Export Porcelain Plates, Chargers & Teacups, Ca. 1900, Dia. 8.25"$100
4 days LeftEastern Art Auction HouseA Pair of Exquisite Famille-rose 'Character Story' Bowls$700(2 bids)