Sold2022Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China,Een porseleinen Famille Rose kom, gemerkt Taoguang. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose kom met floraal decor z.g. LowEen porseleinen Famille Rose kom met floraal decor z.g. Lowestoft decor. China,Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.Een lot porseleinen Famille Rose kommen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Doucai kom, gemerkt Guagnxu. China, 20eEen porseleinen Doucai kom, gemerkt Guagnxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochrome porseleinen kom, gemerkt Qianlong. China, 2Een monochrome porseleinen kom, gemerkt Qianlong. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 1Een porseleinen Famille Verte vaas, gemerkt Wanli. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. ChiEen porseleinen Famille Rose schotel met floraal decor. China,19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met lEen porseleinen dekselvaas Famille Rose met perkdecor met landschappen. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord 8-kantig Famille Rose met riviergezichEen porseleinen bord 8-kantig Famille Rose met riviergezicht decoratie. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model meEen porseleinen Famille Rose juskom gecontourneerd model met floraal decor waartussen pauwen. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels oEen porseleinen Famile Rose brushpot met decor van vogels op een tak, gemerkt Qianglong. China, midden 20 eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteitenTwee porseleinen Famille Rose deksel, een met antiquiteiten decor, een met lange lijs onder bloesemboom. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuwEen porseleinen Kong vaas. gemerkt Guangxu. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt KangxiEen set porseleinen polychroom dekselvazen, gemerkt Kangxi. China, Tweede helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen snuff bottle met Famile Rose decor. China,Een porseleinen snuff bottle met Famile Rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte buikvaasje met spelende ratteEen porseleinen Famille Verte buikvaasje met spelende ratten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerktEen set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. ChinEen set porseleinen dekselvazen met famile rose decor. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Verte hals vaasje met antiquiteitenEen porseleinen Famille Verte hals vaasje met antiquiteiten decor. China, Kangx.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. CEen lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
15 hrs LeftCambi Casa D'AsteRare porcelain snuff box Famille Rose, East India Company, China, Qing Dynasty, Yongzheng era€5,000
Jun 15Bazaar of PersiaA Very Fine Large Famille Rose Millefleur Square Vase - Porcelain - China - Early 1900s$400
15 hrs LeftCambi Casa D'AsteRare porcelain vase Famille Rose octagonal with naturalistic decoration, China, Qing Dynasty, make€700
6 days LeftSingapore International Auction Pte LtdThree of Famille Rose Porcelain Plaque Republic of China$1,000
6 days LeftSingapore International Auction Pte LtdPair of Famille Rose Square Vase Republic of China 1912-1949$800
6 days LeftSingapore International Auction Pte LtdA Chinese Famille Rose Peach Vase Republic of China$3,000