Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.Een porseleinen bord met floraal decor. China, Qianglong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor op rots. China, QianEen porseleinen bord met floraal decor op rots. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de dekseEen porseleinen dekselvaas met floraal decor en op de deksel een foo hond. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Imari bord met floraaldecor. China, QianlonEen porseleinen Imari bord met floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insEen porseleinen dekselvaas met floraal decor waartussen insecten. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen iEen porseleinen diep bordje met floraal decor, waartussen insecten. Met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tusseEen porseleinen bord met vaas met antiquiteiten decor tussen floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. ChEen lot bestaande uit een bord en kop met floraal decor. China, midden 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (YEen porseleinen gelobd bordje met kylin-en-phoenix decor (Yin Yang) met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, QiEen porseleinen kop en schotel met floraal decor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en florEen porseleinen dekselvaasje met lange lijzen decor en floraal decor, Jade gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The WEen ingelijst porseleinen bord fragment van zeevondst The Wanli Shipwrech 1620 met floraal decor waartussen vogels.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stEen porseleinen theepot met floraal-, landschap-, en tao•stische symbolen decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met fEen porseleinen deksel terrine Imari en Famille Verte met floraal decor. Japan, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landEen porseleinen bord melk-en-bloed met lange lijzen in landschap-met-hek decor. China, Yongzheng. .See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje metTwee porseleinen bordjes met lijzen decor en een kopje met perken met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, KangxiEen porseleinen dekselvaas met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
7 days LeftWorthington GalleriesLivre ancien OEUVRES DU COMTE ANTOINE HAMILTON [WORKS OF COUNT ANTOINE HAMILTON] by Chez A. Belin,$10
Jun 11Quittenbaum Kunstauktionen GmbHDaum Frères, Nancy, Tall vase 'Paysage, Moulage en relief', 1910€4,000
Featured2 days LeftJasper521669-1685 NETHERLANDS HISTORY 7 VOLUMES ILLUSTRATED antique FOLIO VELLUM BOUND$1,500
4 days LeftPiguet Hôtel des VentesSuite de 4 fauteuils à la Reine d'époque Louis XV estampillés I.B MEUNIER, en hêtre mouluré etCHF 2,000
4 days LeftPiguet Hôtel des VentesJean Georges Remond, attribué à, boîte à musique en or 750 et émail polychrome figurant uneCHF 6,000
4 days LeftPiguet Hôtel des VentesTable d'apparat néo-gothique d'époque Charles X, h. 85 cm, diam. 105 cmCHF 15,000
Jun 15Costa Blanca Auctions SLExtra rare and very early Bowie knife of American Gold Miners "Gold Seekers Protector", 1820-30s.€4,500
4 days LeftPiguet Hôtel des VentesChanel, Minaudière cage à oiseau, édition limitée 2020, en métal doré, strass, cabochonsCHF 4,000
5 days LeftEthnika Home Decor & Antiques19th Century Museum Piece German Franz Anton Mehlem Floor Lamp 75" H$900
5 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinoiserie Porcelain Famille Rose Style Vase 19" In. High$100(1 bid)
5 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinese or Korean Blue and White Porcelain Dragon Vase 20" In. High$300
5 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesMansion Size Chinese Blue & White Ginger Jars Set of Two (2) - 35.5"In. High$900(1 bid)
5 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesVintage Chinese Hand Carved Celadon Color Glaze Box 9.5" In. Diameter$150