Sold2022Een porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemEen porseleinen bord met floraal decor in vakverdeling, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten,Een porseleinen gelobd bord met floraal decor en insecten, achterzijde met bloem gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.Een porseleinen vaas met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
2 days LeftSouth Jersey Auction by Babington Auction IncMahogany & inlaid Asain 2pc China Cabinet$100
2 days LeftSouth Jersey Auction by Babington Auction Inc92 Piece of Noritake dinnerware set with silver trim$25