KOCH, H. (Düsseldorfer Maler E.19.Jh.), ''Paar
KOCH, H. (Düsseldorfer Maler E.19.Jh.), ''Paar Früchtestilleben'', Öl/Holz, 35 x 26,5, jeweils signiert, R.
- 27%
Estimate €180 - €540
Item located in Bonn, deOffers In-House Shipping