Candeliere Luigi XIV in legno intagliato e
Candeliere Luigi XIV in legno intagliato e dorato, Genova sec.XVIII
h.cm.118
h.cm.118
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €150 - €200
Item located in Genoa, Italy, itSee Policy for Shipping