Otto placche in porcellana decorate in
Otto placche in porcellana decorate in policromia, Cina sec. XIX
cm. 26 x39
cm. 26 x39
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €7,000 - €7,800
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping