antina in legno scolpito dorato sec.XVIII cm.
antina in legno scolpito dorato sec.XVIII
cm. 46,5x22
cm. 46,5x22
- 25%
Estimate €150 - €200
Item located in San Remo (IM), itSee Policy for Shipping