Specchierina Luigi XVI in legno intagliato e
Specchierina Luigi XVI in legno intagliato e dorato, sec.XVIII
cm. 51x90, restauri
cm. 51x90, restauri
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €500 - €550
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping