Vuurvergulde Bronzen Pendule. Cupido Met Fluit En - Dec 07, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Vuurvergulde bronzen pendule. Cupido met fluit en

item-49457295=2
Vuurvergulde bronzen pendule. Cupido met fluit en muziekstandaard. Frankrijk, ca. 1810. Afm. 26 x 23 x 10 cm.
  • 30%

Estimate €2,000 - €4,000
Starting Price €2,000

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands230 Followers