European Paintings, Art & Antiques. 2016-12-07 Auction - 445 Price Results - Zeeuws Veilinghuis in nl

Piekeniersharnas met helm en piek. Nederland,Grote zilveren koffiekan met houten handgreep. StaandeStaand horloge in eikenhouten kast met palissander- en
Middelburg, Netherlands

European Paintings, Art & Antiques.

European Paintings, Art & Antiques. Incl. Royal and Noble estates.
Lot Number: Lowest
Blue John (Derbyshire Spar) tiger stone tazza.: Blue John (Derbyshire Spar) tiger stone tazza. Engeland. H. 9 cm. Diam. 10 cm. Toegevoegd een dito dekselurn. Engeland. H. 19,5 cm. Beide staande op zwart marmeren voet. Herkomst: Atelier Eddie
1002: Blue John (Derbyshire Spar) tiger stone tazza.Est. €200-€300
Gesneden ivoren deurtje van een triptiek met: Gesneden ivoren deurtje van een triptiek met voorstelling van de kruisiging van Jezus. Frankrijk, 15e eeuw. HxB: 75 x 56 mm. Herkomst: nalatenschap van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Carlos Hugo de
1007: Gesneden ivoren deurtje van een triptiek metEst. €2,000-€3,000
Gesneden ivoren plaquette of middenstuk van een: Gesneden ivoren plaquette of middenstuk van een triptiek met voorstelling van 'Het bezoek van de Wijzen uit het Oosten'. Frankrijk, 15e eeuw. Afm. 95 x 64 mm. Herkomst: nalatenschap van Zijne
1008: Gesneden ivoren plaquette of middenstuk van eenEst. €4,000-€6,000
Messing zonnewijzer in roggenhuid etui. Battenfield,: Messing zonnewijzer in roggenhuid etui. Battenfield, Paris, ca. 1760. Afm. 65 x 57 mm. Herkomst: Ben Bijleveld, Amsterdam.
1015: Messing zonnewijzer in roggenhuid etui. Battenfield,Est. €1,000-€1,500
Een Chinees ivoren schaakspel met blanke en rode: Een Chinees ivoren schaakspel met blanke en rode stukken in fijn snijwerk. Kanton, ca. 1890. In mahoniehouten kist. Daarbij een houten kist met ingelegd schaakveld en Backgammon veld. Koloniaal.
1024: Een Chinees ivoren schaakspel met blanke en rodeEst. €300-€500