Mahoniehouten Theekistje Met Marqueterie Ingelegde - Dec 07, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Mahoniehouten theekistje met marqueterie ingelegde

item-49457021=1
item-49457021=2
item-49457021=3
Mahoniehouten theekistje met marqueterie ingelegde conus schelp. Afm. 12,5 x 12 x 11,5 cm. Een mahoniehouten theekistje. Afm. 11 x 12 x 11 cm. Beide met resten vertinde binnenkant en binnendeksel. Holland, 19e eeuw. Toegevoegd een mahonie- en rozenhouten theekistje met marqueterie inlegwerk, monturen en deels vertinde binnenkant. Holland, 19e eeuw. Afm. 16 x 12 x 12 cm. Herkomst: Van Eysinga State.
  • 30%

Estimate €350 - €550
Starting Price €350

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands230 Followers