Mahoniehouten theekistje met marqueterie ingelegde
Mahoniehouten theekistje met marqueterie ingelegde conus schelp. Afm. 12,5 x 12 x 11,5 cm. Een mahoniehouten theekistje. Afm. 11 x 12 x 11 cm. Beide met resten vertinde binnenkant en binnendeksel. Holland, 19e eeuw. Toegevoegd een mahonie- en rozenhouten theekistje met marqueterie inlegwerk, monturen en deels vertinde binnenkant. Holland, 19e eeuw. Afm. 16 x 12 x 12 cm. Herkomst: Van Eysinga State.
- 30%
Estimate €350 - €550
Item located in Middelburg, nlSee Policy for Shipping