"Personaggi" olio su cartone, sec.XVIII cm.
"Personaggi" olio su cartone, sec.XVIII
cm. 37,5x34,5
cm. 37,5x34,5
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €100 - €150
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping