Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'ijsgezicht Met - Jun 09, 2017 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'IJsgezicht met

item-53529938=1
item-53529938=2
item-53529938=3
Nicolaas Martinus Wijdoogen (1824-1898) 'IJsgezicht met schaatsers', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 15 x 26 cm.
  • 30%

Estimate €800 - €900
Starting Price €800

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands230 Followers