European Paintings 2017-06-09 Auction - 158 Price Results - Zeeuws Veilinghuis in nl

Jean-Baptiste Charpentier (1728-1806) 'DeJohannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Kringloop',
Middelburg, Netherlands

European Paintings

European Paintings
Lot Number: Lowest
Navolger van Jan Jozefsz. van Goyen (17e eeuw),: Navolger van Jan Jozefsz. van Goyen (17e eeuw), 'Winterlandschap aan de oever', niet gesigneerd, ovaal paneel. Afm. 39,5 x 54 cm.
0111: Navolger van Jan Jozefsz. van Goyen (17e eeuw),Est. €300-€600
Jan Porcellis (1584-1632) toegeschreven aan,: Jan Porcellis (1584-1632) toegeschreven aan, 'Zeegezicht', niet gesigneerd, paneel (tondo). Diam. ca. 23 cm.
0113: Jan Porcellis (1584-1632) toegeschreven aan,Est. €4,000-€5,000
Jean-Baptiste Charpentier (1728-1806) 'De: Jean-Baptiste Charpentier (1728-1806) 'De keukenmeiden', niet gesigneerd, pendanten op paneel, afm. 42 x 37 cm. Herkomst: Bernheimer München, TEFAF Maastricht. Verso met sticker.
0114: Jean-Baptiste Charpentier (1728-1806) 'DeEst. €5,000-€7,000Lot Passed
Hieronymus II Francken (1578-1623) toegeschreven aan,: Hieronymus II Francken (1578-1623) toegeschreven aan, 'De heksenkeuken', niet gesigneerd, paneel. Afgebeeld in tentoonstellingscatalogus Museum Catharijneconvent Utrecht, 2016, Renilde Vervoort, blz.
0115: Hieronymus II Francken (1578-1623) toegeschreven aan,Est. €8,000-€12,000
Anton Pieck (1895-1987) 'Ruiters in de woestijn',: Anton Pieck (1895-1987) 'Ruiters in de woestijn', vermoedelijk uit de sprookjes van 1001 nacht, gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 27 x 21,5 cm.
0123: Anton Pieck (1895-1987) 'Ruiters in de woestijn',Est. €1,000-€2,000
Anton Pieck (1895-1987) 'Man in deuropening',: Anton Pieck (1895-1987) 'Man in deuropening', vermoedelijk uit de sprookjes van 1001 nacht, gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 27 x 18 cm.
0125: Anton Pieck (1895-1987) 'Man in deuropening',Est. €500-€700
Adriaen van Ostade (1610-1685) 'Le Gourmet en: Adriaen van Ostade (1610-1685) 'Le Gourmet en compagnie', gesigneerd l.o., ets, afdruk ca. 1664. Afm. 22 x 26 cm.
0131: Adriaen van Ostade (1610-1685) 'Le Gourmet enEst. €300-€400