Frederik Nachtweh (1857-1941), 'Middagmaal', gesigneerd
Frederik Nachtweh (1857-1941), 'Middagmaal', gesigneerd r.o. en gedateerd, doek, afm. 74 x 100 cm.
- 30%
Estimate €2,000 - €2,500
Item located in Middelburg, nlSee Policy for Shipping