Frederik Nachtweh (1857-1941), 'middagmaal', Gesigneerd - Dec 08, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Frederik Nachtweh (1857-1941), 'Middagmaal', gesigneerd

item-49457616=2
item-49457616=3
Frederik Nachtweh (1857-1941), 'Middagmaal', gesigneerd r.o. en gedateerd, doek, afm. 74 x 100 cm.
  • 30%

Estimate €2,000 - €2,500
Starting Price €2,000

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands229 Followers