Jacobus Van Der Stok (1794-1864), 'ijsgezicht Met - Dec 08, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Jacobus van der Stok (1794-1864), 'IJsgezicht met

item-49457617=2
item-49457617=3
Jacobus van der Stok (1794-1864), 'IJsgezicht met figuren en schaatser op het ijs', gesigneerd l.o. en gedateerd '52, paneel, afm. 19 x 23 cm.
  • 30%

Estimate €6,000 - €8,000
Starting Price €6,000

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands230 Followers