Jacobus van der Stok (1794-1864), 'IJsgezicht met
Jacobus van der Stok (1794-1864), 'IJsgezicht met figuren en schaatser op het ijs', gesigneerd l.o. en gedateerd '52, paneel, afm. 19 x 23 cm.
- 30%
Estimate €6,000 - €8,000
Item located in Middelburg, nlSee Policy for Shipping