Gezwart Houten Kastje Met Vuurvergulde Bronzen Monturen - Dec 07, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Gezwart houten kastje met vuurvergulde bronzen monturen

Related Home & Décor

More Items in Home & Décor

View More
item-49457298=1
Gezwart houten kastje met vuurvergulde bronzen monturen waarin een Weense reiswekker, Grand Sonnerie. Uurwerk met slagwerk op kwartier, wekker en repetitie. Empire, 1800-1820. Afm. 17 x 16 cm.
  • 30%

Estimate €600 - €800
Starting Price €600

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands230 Followers