Vuurvergulde Bronzen En Marmeren Pendule Met Twee - Dec 07, 2016 | Zeeuws Veilinghuis In Netherlands

Vuurvergulde bronzen en marmeren pendule met twee

Related Home & Décor

More Items in Home & Décor

View More
item-49457297=1
item-49457297=2
Vuurvergulde bronzen en marmeren pendule met twee harpjes met bladmotief, bloemknop en andere motieven. Email wijzerplaat, gesigneerd Cachard suc de Ch. Le Roi à Paris. Touwslinger uurwerk. Frankrijk, Lod. XVI, ca. 1830. HxB: 40 x 28 cm.
  • 30%

Estimate €500 - €700
Starting Price €500

Item located in Middelburg, nl

Zeeuws Veilinghuis

Zeeuws Veilinghuis

Middelburg, Netherlands229 Followers