Vuurvergulde bronzen en marmeren pendule met twee
View More Items in Home & DécorRelated Home & Décor
More Items in Home & Décor
Vuurvergulde bronzen en marmeren pendule met twee harpjes met bladmotief, bloemknop en andere motieven. Email wijzerplaat, gesigneerd Cachard suc de Ch. Le Roi à Paris. Touwslinger uurwerk. Frankrijk, Lod. XVI, ca. 1830. HxB: 40 x 28 cm.
- 30%
Estimate €500 - €700
Item located in Middelburg, nlSee Policy for Shipping