Ungefasster Diamant 0.88 ct, M/N-P1, Altschliff.
Ungefasster Diamant
0.88 ct, M/N-P1, Altschliff.
0.88 ct, M/N-P1, Altschliff.
- 25%
Estimate CHF 350 - CHF 500
Item located in Zurich, chSee Policy for Shipping