Tavolino da divano Luigi XV in noce, Genova
Tavolino da divano Luigi XV in noce, Genova sec.XVIII (difetti)
cm. 97x50 h. 43
cm. 97x50 h. 43
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €250 - €300
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping