Sold2022Twee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. ChinTwee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. ChinTwee porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Drie porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor, 1 mDrie porseleinen poppenhuis vaasjes met floraal decor, 1 met karakterteken. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Een set van vier porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van vier porseleinen borden met floraal decor. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek.Twee porseleinen borden met floraal decor bij rots en hek. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in dTwee porseleinen borden met floraal decor en met rozet in de midden, achterzijde met tao•stisch merk (2x vissen). China Kangxi..See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleuTwee porseleinen bordjes met floraal decor en zeemleer kleurige achterzijde. Met lingzhy gemerkt. China Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld doorTwee porseleinen borden met floraal decor afgewisseld door rivierlandschap perken. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Een set van drie porseleinen borden met floraal decor. ChinEen set van drie porseleinen borden met floraal decor. China Qianglong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18eTwee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Ming kommen met floraal decor. ZeevondstenTwee porseleinen Ming kommen met floraal decor. Zeevondsten Hatcher Christies 1984. China, 17e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterTwee porseleinen bordjes met verfijnd floraal decor, achterzijde met 4-karaktermerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen kommen met goud floraal decor in de randenTwee porseleinen kommen met goud floraal decor in de randen en grisaille landschaps decoratie. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, YTwee porseleinen schotels beide met floraal decor, China, Yongzheng en Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelTwee porseleinen geribde borden met floraaldecor, met zegelmerk gemerkt. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, QiaTwee porseleinen borden, beide met floraaldecor. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decorTwee gehoekte porseleinen kop en schotels met floraal decor met vogels en insecten, gemerkt met lotus. China, Kangxi.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor opTwee porseleinen Imari kop en schotels met floraal decor op rots. Zeevondst Nanking Cargo Christies 1986. China, Qianlong.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor en Shou karakters, de ander met antiquiteiten decor. China, 19e eeu.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecorTwee porseleinen Famille Rose deksels, een met floraaldecor, de ander met draak op jacht naar de vlammende parel. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal dTwee porseleinen Famille Verte deksels, beide met floraal decor. China, 19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraaTwee porseleinen bordjes met lotusblad verdeling met floraal decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decTwee porseleinen bordjes met treurwilg decor en floraal decor met vogels. China Yongzheng.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraalTwee porseleinen borden met een scroll decor waarin floraal decor op rots bij hek decor. China, Yongzheng.See Sold Price
Jun 16Maison Jules VeilinghuisCollection of porcelain, porcelain hand-painted coupe on bronze feet marked Mark Query - Lion &€300
Jun 16Maison Jules VeilinghuisA cylindrical Japanese umbrella stand of celadon green porcelain decorated with a multi-coloured€200
3 days LeftEthnika Home Decor & Antiques19th Century Museum Piece German Franz Anton Mehlem Floor Lamp 75" H$900
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinoiserie Porcelain Famille Rose Style Vase 19" In. High$100(1 bid)
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinese or Korean Blue and White Porcelain Dragon Vase 20" In. High$300
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesVintage Chinese Hand Carved Celadon Color Glaze Box 9.5" In. Diameter$150
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesLarge Chinese Jadeite Jade Peonies Flowers Sculptures on Stand 16" H$2,900
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesMansion Size Chinese Blue & White Ginger Jars Set of Two (2) - 35.5"In. High$900(1 bid)
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinoiserie Porcelain Vase with Fishes - Carps and Lotus - 17.25" High$200
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinoiserie Blue and White Vase / Cachepot Spring Motif - Octagonal - 11" H$300
3 days LeftEthnika Home Decor & Antiques19th Century Thai Naga Wooden Roof Finial Sculpture on Iron Stand 31.5" In. High$300
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesFrancois Linke French Armoire Late 19th Century - With Bronze appliqué$25,000
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinoiserie Porcelain Famille Jaune Style Enamel Hexagonal Vase 20.5" High$150(1 bid)
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesAfrican Baule Tribe Elephant Mask Côte d'Ivoire 25" In. High$150
3 days LeftEthnika Home Decor & AntiquesChinese Large Blue and White Porcelain Ginger Jar 23" In. High$190